Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g 0
2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g 1
2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g 2
2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g 3
2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g 4
2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g 5

2019 Haiwan Starý Kamarát Haiwan Shu Pu-erh 7578 Dávky 191 Yunnan LaoTongZhi Zrelé Pu-erh 357g

€18.89

Štítky: sheng pu erh, pu erh olej, haiwan, nosoo puer čaj, čaj yunnan, vosk rezbár nastaviť, ryder obuvi, pu erh jar, puer čaj pohár, haiwan čaj.

Množstvo

SKU: t114735

Produkt Nam e: LaoTongZhi 7578 Zrelé Puer Čaj

Manufactur er : Anning Haiwan Čaj Industry Co.,S.r.o.

Výroba d ate: 2019

B atch: 191

Čistý sme ight : 357g / Pc

Pôvod: Anning, Yunnan, Čína

Skladovanie: Vetranie, chladné, suché, bez zápachu, dlhodobé zachovanie v znečistenia-free prostredie.

Suroviny: Vysoká kvalita Puer čaj v Menghai, Yunnan

P u-erh je možné kúpiť buď ako surové/zelená (sheng) alebo kyslou/varené (shu), v závislosti od spôsobu spracúvania alebo starnutia. Sheng pu-erh je možné zhruba rozdeliť na čaj oxidácii rozsahu ako zelený čaj, a shou alebo veku-zelená varianty ako post-fermentovaný čaj.

Na rozdiel od ostatných čajov, ktoré by sa v ideálnom prípade sa spotrebuje krátko po výrobe, pu-erh môže byť opitý ihneď alebo veku na mnoho rokov; pu-erh čaje sú často už sa klasifikujú podľa roka a oblasti výroby, podobne ako vína ročníkov.

Pu ' Er čaj sa oslavuje od roku T ang Dynastie ( 618AD-906AD ) pre jej zdravotné výhody a liečivé sily v určitých chorôb. Moderná lekárska veda nedávno ukázali, že zdravotné výhody Pu ' er čaju môže byť viac, než len Čínske folklór. Od roku 1970 vo Francúzsku, Japonsku a Číne, boli vedení mnohých vedeckých štúdií na Pu ' Er, čaj, ktoré naznačujú, že :

Udržať pitie Pu ' er, Čaj, tak pre dobré zdravie.

Zlepšuje trávenie, spaľovanie telesného tuku

Posilnenie imunitného systému

Znižujú hladinu cholesterolu v krvi.

Zníženie vysokého krvného tuku.

Zabrániť črevné infekcie, zažívacie problémy a zápcha.

Pomáhajú predchádzať vzniku nádorových buniek v tele kvôli jeho anti-oxidanty.

NÁVRH:

Ak ukladáte mix produktov objednávky, pls pomocou Nákupného Košíka . je to pohodlné,a stačí zaplatiť raz pre všetky výrobky.

PLATBY:

Akceptujeme všetky hlavné kreditné karty, Ak sa stretnete s akýmkoľvek problémom počas procesu, ako sú platobné podmienky, Pls kontaktujte nás.

DOPRAVA:

Máme Loď na celom svete Doprava Zadarmo Čína Post Air mail .

Budeme loď vašej EBAY, platby adresu LEN. Prosím, potvrďte ju pred zaplatením.

Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa a Psč je správne. Bude vám oznámené, s sledovacie číslo raz zásielka podaná.

1) zákazník môže byť dovozných ciel a daní. Budeme účtovať kupujúcemu kúpnu cenu iba. Prípadných dodatočných poplatkov, ktoré vznikli na colné odbavenie musí platiť pre kupujúcim.

2) snažíme sa čo najlepšie zabezpečiť rýchle služby. Avšak, ako Servere počasie,Čisté Vlastné,Dovolenku atď dôvod, niekedy nepredvídateľných oneskorenie môže nastať. Ak to bolo viac ako 35 dní od vašej úhrady dátum a nebolo prijaté, Pls kontaktujte nás okamžite, budeme pracovať rýchlo vyhľadajte položku a pomôcť ho vyriešiť.

Upozornenie:

Ak si chcete tovar naliehavo, môžeme ho poslať prostredníctvom EMS,UPS,DHL,TNT, atď. Ale niektoré ďalšie poplatky, Robiť kontaktujte nás prvá, ak chcete EMS,UPS,DHL,TNT, atď kuriérom.

Drop Shipping Služby :

Nemusíte kupovať veľa pre zásoby. Môžete objednať v našom obchode po získaní objednávky od zákazníka. Môžeme loď priamo do vášho zákazníka, ako svoju požiadavku.

VRÁTENIE&NÁVRAT POLITIKY:

1) Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, je Do 5 dní od vášho prevzatia tovaru z akýchkoľvek dôvodov, dajte nám vedieť. Budeme bezodkladne nahradiť položku alebo vám vrátenie peňazí.

2) Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné.

3) zasielateľ poslať späť a znovu odoslať by mal byť zaplatená kupujúcim.

4) Pre vašu ochranu, prosím, poistený balík.

ZÁRUKA:

Zaručujeme, všetko, čo sme predávať ako je popísané vyššie. Ak niektorý z našich položky boli skreslené, vrátime 100% vašej platby. Ak nie ste spokojní s akýmkoľvek produktom, ktoré ste si zakúpili od nás, prosím, kontaktujte nás na prijímanie, sme sa pomôžu vyriešiť to perfektne, buď peniaze späť, alebo položku exchange (kupujúceho výber). Ak sa potrebujete vrátiť alebo vymeniť výrobky, z akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu prvý. Nie sme zodpovední za položky odoslané späť bez predbežného schvaľovania.

Spätná VÄZBA:

Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné. avšak, vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 2 obchodné dni pre nás odpoveď. Ak nedostanete žiadnu odpoveď od nás, prosím, informujte e-mail zabezpečenie vašej schránky nedosiahol v plnej veľkosti , a potom odoslať znova.

Uspokojivé : Raz položky príde vo vyhovujúcom stave, prosím zanechať 5'star Podrobné Hodnotenia Predajcu (DSR) Pozitívna spätná väzba pre mňa, vášho uznanie je v našej moci vpred.

Neuspokojivé : Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor na Tachospeed.sk. Ďakujem.Allison Kyl3

2020-12-13

Good tea, ordered not the first time, this time went a little longer than the rest