Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

BNC kábel 10M Power video Plug and Play Kábel pre CCTV kamerový systém Zabezpečenia doprava zadarmo 0
BNC kábel 10M Power video Plug and Play Kábel pre CCTV kamerový systém Zabezpečenia doprava zadarmo 1
BNC kábel 10M Power video Plug and Play Kábel pre CCTV kamerový systém Zabezpečenia doprava zadarmo 2
BNC kábel 10M Power video Plug and Play Kábel pre CCTV kamerový systém Zabezpečenia doprava zadarmo 3
BNC kábel 10M Power video Plug and Play Kábel pre CCTV kamerový systém Zabezpečenia doprava zadarmo 4

BNC kábel 10M Power video Plug and Play Kábel pre CCTV kamerový systém Zabezpečenia doprava zadarmo

€7.22 €4.33

Štítky: Výstup, uhol bnc, toto t shirt, bnc konektor, 75ohm kábel, 5p mini usb, icom uhf, 100 bnc, 2 cctv kamera security system kit, vivo power play.

Množstvo

SKU: t49

modname=ckeditor

1. toto rozšírenie je pripojené video viesť kábel s monitorom a pre zobrazenie na monitore fotoaparátu ,systém domácej bezpečnostné kamery cctv kábel 2. BNC female konektor (video) DC samec konektor (elektrickej zástrčky) kábel, 3. dĺžka 10 Metrov, 4. materiál pvc izolácie,medené vodiče 5. pre cctv bezpečnostné kamery ,dvr systém 6. Tieto káble sa používajú na prenos video signálov, alebo uzavretý televízny okruh, RÁDIOFREKVENČNÉ signály, bezpečnostné systémy, atď...

Poznámka: v Prípade potreby nás vyhlásiť nízke hodnoty faktúry za cla, pls nechajte nám správu a povedzte nám, koľko je to lepšie pre vaše objednávky, ďakujeme za vašu spoluprácu.

My vám tovar poslať von do 3 pracovných dní po platbe je overiť, do Tachospeed.sk.

V súčasnosti takmer všetky produkty v našom obchode sú zadarmo. Položky, ktoré pod 2 KG sú dodávané v Číne Post Letecky ako predvolené.. Pre DVR a bezpečnostný systém, podporujeme rôzne logistické cestu do rôznych krajín. Prosím, skontrolujte podrobnosti o produkte popis stránky.

Sledovanie Č. bude poskytnutá v lehote do 2 pracovných dní po odoslaní.

Kupujúci sú zodpovední za Dodatočný COD poplatky, DPH, Poplatok za Sprostredkovanie, Dovozné Clo, alebo colných Poplatkov a Daní. Prosím, Informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Kupujúci sú zodpovední za Rozšírenie Oblastí za Príplatok, ak adresa je vzdialené.

Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy je vysoko závislá na dopravu kuriérom a miestnych zvykov. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

Záruka:

Všetok tovar ponúkame na predaj sú v dobrej kvalite a za prísnych vyšetrenie predtým, ako sú odoslané z. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

Sme zaručuje, že tento výrobok proti chýb vo vyhotovení a materiál na dobu 3 roky od pôvodného dátumu zakúpenia.

Všetky jednotky, ktoré dokazuje, chybné počas záručná doba platnosti bude opravený bez poplatku pre diely alebo vymeniť. Koncový užívateľ je zodpovedný za všetky prepravné náklady, ktoré vznikli na odoslanie výrobkov na naše servisné stredisko. Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek náhodné, náhodné alebo následné škody vyplývajúce z používania. Akékoľvek náklady spojené s inštalovanie alebo odstránenie tohto výrobku obchodník alebo iná osoba alebo akékoľvek iné náklady spojené s jej použitím je povinnosťou koncového užívateľa. Táto záruka sa vzťahuje na pôvodné kupujúcemu výrobku a nie je prevoditeľné na tretie osoby.

Návrat:

Položka by mohla byť vrátené na vrátenie peňazí alebo výmenu v rámci 30 dní od dátumu, kedy ste dostali. Vrátený tovar musí byť nepoužitý, v pôvodnom obale a zahŕňajú všetky súčasti príslušenstva. Pôvodné prepravné náklady nie sú refundovateľné.

Pred odoslaním späť akékoľvek vrátenie tovaru, prosím, kontaktujte nás pre Return Merchandise Authorization (RMA). Žiadne produkty vrátené predávajúcemu bez RMA budú neplatné, a my vám budú zaslané späť kupujúcemu na jeho náklady. Zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.

Návrat sledovacie číslo bude užitočné pre tento proces.

Naša technická podpora sa bude zaoberať opravených výrobkov po obdržaní vašej vrátiť zásielku. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na akýkoľvek produkt alebo služba, problémy,

Prosím, Kontaktujte nás prostredníctvom Tachospeed.sk centrum správ . Pošlite nám e-mail cez vaše bided položky alebo číslo položky Alebo číslo objednávky, aby sme mohli odpoveď vám ihneď.

Vážime si vášho podnikania výrazne. Ak ste satisfacted s našich produktoch a službách, prosím dajte nám Pozitívnu spätnú väzbu a 5 Hviezdičiek hodnotenie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoji nášho podnikania a vás slúžiť lepšie.

Ak nie ste spokojný z akéhokoľvek dôvodu, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom Tachospeed.sk centrum správ pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Náš služby zákazníkom a technickú podporu, budú sa snažiť ponúknuť vám vhodné riešenie.  • farba: čierna
  • Schválené certifikát: CE, FCC, ROHS
  • Dĺžka: 10M
  • Druh: DC Napájací Konektor/BNC Konektor
  • Materiál: pvc izolácia,medené vodiče
  • Názov Značky: HCVAHDN
  • Napájací Konektor Typu: 5,5 mm*2.1 mm
  • Záruka: 3 rokov
  • Číslo Modelu: 10M Video Kábel
  • Funkcia: BNC Video Kábel pre CCTV kamerový systém

Gusarova89

2021-01-06

Bad product bad resolution. Stay away