Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L 0
Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L 1
Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L 2
Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L 3
Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L 4
Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L 5

Prenosné Wc Outdoor Camping Zaťaženie 150kg Dospelých Detí Mobilné Wc Camping Toaleta Pre Domáce Nemocnice Cestovanie Loďou 10/20L

€29.51 €29.21

Štítky: wc camping kit, dildo mužné, vonkajšie wc, prenosné wc papier, pee wee, tehotná mobilné wc, prenosné wc tábor, pee žena wc, wc mobilné telefóny, záhrada lopatu.

Množstvo

SKU: t29675

Odrážky:

1、Prenosné Wc: Žiadne ďalšie tiesňové nočník beží, zatiaľ čo camping, lodičky alebo Cestovanie na Ceste! Wc je kompaktný, plne funkčné latrína poskytuje kedykoľvek a kdekoľvek kúpeľňa reliéf so všetkým komfortom skutočný domov, wc.

2、50+ Flush Kapacita: wc funkcie zabudované v piestové čerpadlo flusher poskytuje výkonné čistenie akcie, č inštalatérske alebo externé hookups potrebné, a je vybavený extra veľké 5.3 galón odpadovej nádrže & 3.2 galón nádrž na vodu, pre menej vyprázdňovanie výlety.

3、Pohodlné Nastavenie: wc je Vyrobená z trvanlivého, ťažkých materiálov, ktoré prirodzene minimalizuje zápach & odolný voči hrdzi a korózii, a to je ľahký, ale robustný sídlo podporuje celú rodinu, vrátane batoľatá, deti, teenagerov, dospelých a seniorov.

4、Jednoduché Čistenie: postrekovač drží misku čisté a plné 360°, zatiaľ čo otáčanie náustok umožňuje bezpečne & hygienicky zneškodnite obsah keď je plný, a to zahŕňa odpadu indikátor úrovne a anti-leak vypúšťacím ventilom na zablokovanie v tekutej & pachy.

5、Jednoduché Vyprázdňovanie: najťažšia vec, o vonkajšie wc je vyprázdňovanie ich! Sme, aby proces čisté a jednoduché. Super tesný ventil zabraňuje úniku a elektrinou, zatiaľ čo otáčanie náustok umožňuje odtok obsah bez striekajúcej alebo rozliatiu.

Popis: Či už ste hrubovanie v púšti alebo v zúfalo potrebuje a zvyšok zastaviť, tento Prenosný Záchod je druhý najlepší vec! Veľkosti pre účinnosť a postavené pre dlhú životnosť, cestovné-priateľské systém poskytuje všetky čisté, komfortné vybavenie so skutočným wc—mínus ťažkopádne odbere. Užívatelia sa jednoducho naplňte nádrž s vodou, do ich podnikania, stlačte výkonné čerpadlo flusher, a vrátiť sa na výchove tábora.

Keď cisterna je plná, vykonajte k správnemu ukladaniu stránky a využiť výhodné č-splash náustok pre hands-free čistenie. V porovnaní s inými komody, môžete si všimnúť, menej škvrny, vonia menej a menej starosti všetko okolo. Takže, nenechajte dobrá vec, ísť do odpadu! Objavte ultimate šopa—pridajte Prenosné Wc na váš košík dnes!

Unavený wc núdze? Priniesť kúpeľňa s vami!

Či už ste dobrodružstvo na pláž, jazero, kemp, zadné dvere strany alebo ďaleko na mori, nič ruiny dobrý čas, ako sa dostať uviazol bez toalety. Teraz môžete zostať čisté a pohodlné uprostred Matka Príroda—č kanalizácia, voda hookups alebo elektrickej energie potrebná.

Tento kompaktný Prenosný Záchod je úplne sebestačný. Tak dlho, ako budete mať pár litrov vody, máte dobré ísť! Najlepšie zo všetkých, nebudete musieť neustále prázdna nádrž vďaka jednotky dostatok 5.3/10.6-galón cisterny a prirodzene dezodoračné zložky.

Špecifikácie(o):

Veľkosť: 41*35*30 cm/16.14*13.78*11.81 v,41*35*41 cm/16.14*13.78*16.14 v

Hmotnosť: 4,6 KG,5 KG

Kapacita: 10 l/ 5.3 Galón,20L/10.6 Galón

Balenie Zoznam:

Prenosné Wc*1

Na naše Brazília priatelia:Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok približne US$3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nie je zaplatený. Ak nemôžete prijať zaplatiť $3.5 Colných Poplatkov, Pls neumiestňujte objednávky.

Viac informácií prosím skontrolujte, či prostredníctvom nasledujúceho odkazu, ďakujeme za pochopenie!  • Veľkosť: L
  • Položka: prenosné wc
  • Drop shipping: Podpora
  • Druh: Camping Lopaty

Romas691

2021-02-08

It didn't come to me.