Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové) 0
TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové) 1
TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové) 2
TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové) 3
TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové) 4
TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové) 5

TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus 7-v-1 Thunderbolt 3 Dock s RAID Úložisko Externý Pevný Disk Krytu(Bezdiskové)

€287.62

Štítky: 3d trucker, hp pavilion sata pevný disk konektor kábla, hdbitt, hdd raid, thunderbolt, hdd prípade usb 3 disku, baseus thunderbolt 3 dock, prispôsobiť sata, usb, 1 tb diskom ssd, hliníkový rámček krytu.

Množstvo

SKU: t30102

Prenosný dizajn pre profesionálov, najmä tie s prísne rýchlosť a bezpečnostné požiadavky, vrátane 4K úpravu videa.

40 gb / S high-speed Thunderbolt 3 rozhranie, 8-krát rýchlejšie ako USB 3.0.

Ďalšie možnosti: viac zariadení USB, rýchlejšie LAN rýchlosť, viac monitorov, viac Thunderbolt 3 zariadenia, viac moci, viac priestoru, múdrejší napájania.

Driverless, jednoduché a tool-free zariadenie, rýchlo nainštalujte pevný disk do 5 sekúnd.

Hardware RAID: RAID0, RAID1, JBOD, JEDEN; Podpora až 32TB skladovacie kapacity (16TB x 2, v RAID 0). TerraMaster TD2 Thunderbolt 3 Plus RAID úložisko - Viac Možností, vyššia Rýchlosť.

Uvedomiť si, 7 funkcií s jedným Thunderbolt 3 kábla. To umožní, aby váš počítač sa pripojiť ako mnoho zariadení, ako budete potrebovať pre vaše workflow. USB 3.1 Hosť x 2, Giga LAN x 1, DisplayPort 1.4 Rozhranie x 1, Thunderbolt 3 Daisy-prikovaný Rozhranie x 1, Thunderbolt 3 počítača-pripojenie/nabíjania rozhranie x 1, SATA pevný disk slot x 1, Hardware RAID radič x1, 80mm ventilátor smart x 1;

TD2 Thunderbolt 3 plus využíva 40 gb / S high-speed Thunderbolt 3 rozhranie, ktoré spĺňajú niektoré používateľa need for speed. Thunderbolt 3 je dva krát rýchlejšie ako Thunderbolt 2, 4-krát rýchlejšie než USB 3.1, a 8-krát rýchlejšie ako USB 3.0. TD2 Thunderbolt 3 plus podporuje hot plug, a pevného disku inštalácia dizajn je teraz náradia. Môžete rýchlo a pohodlne inštaláciu pevných diskov, každý v rámci 5 sekúnd.

Vybavené špeciálnym rukoväť pre ďalšie prenosnosť, umožňuje, aby sa ľahko prepravuje pre nahrávanie videa, video kopírovanie, a video ukážky všade tam, kde sú potrebné. Viac Obrazoviek a Viac Úložného Priestoru

Pomocou DisplayPort 1.4 a Thunderbolt 3 rozhrania, môžete prepojiť TD2 Thunderbolt 3 Plus jeden 8K alebo dual 4K zobrazí. Prístroj môže slúžiť až 3 zobrazenie obrazovky. Pomocou Thunderbolt 3 kábel, môžete projektu telefónu je displej s vysokým rozlíšením displeja. To vám pomôže zefektívniť pracovné postupy, pohybuje hladko medzi telefónom a na pracovnej ploche.

TD2 Thunderbolt 3 Plus je vybavený dvoma SATA pevný disk sloty. Môžete inštalovať dva 3,5-palcový, alebo 2,5-palcová jednotka pevného jednotky alebo Ssd pomocou týchto sloty, ponúka maximálny úložný priestor 32 TB. TD2 Thunderbolt 3 plus je vybavený hardware RAID radič. Pomocou tohto tlačidla môžete prepínať medzi RAID 0, RAID 1, JBOD, a Jeden voľne. Prístroj podporuje tiež automatické obnovy RAID 1. Ideálny Spoločník pre Všetkých Profesionálov

Profesionálne a Bezpečné

Ako skutočne univerzálny prístroj, Thunderbolt 3 rozhranie TD2 Thunderbolt 3 plus je kompatibilné s USB počítača 3.0/3.1 rozhranie. S hliníkovým plášťom a zabudovaným riadenou smart ventilátor, TD2 Thunderbolt 3 plus zabezpečuje celkový odvod tepla. Preto tvrdí, optimálny pracovný výkon – po celý čas.

Vzhľadom na jeho kompaktnosť, jeho veľkú úložnú kapacitu a jeho lightning rýchlosti, TD2 Thunderbolt 3 Plus je ideálne vhodný pre najnáročnejšie aplikácie, vrátane 4K video editovanie, ako aj bezproblémové 4K vysielanie.

Iných používateľov, najmä tých, s prísne rýchlosť a požiadavky na skladovanie, nájdete cenným partnerom v tomto zariadení.

Výmena stratil obsahu je nevhodné, nákladné, a, nakoniec, nemožný pre všetkých odborníkov. Preto, s TD2 Thunderbolt 3 Plus, TerraMaster nemá spracovanú na jeho použitie state-of-the-art storage technológií na zabezpečenie údajov a bezpečnosti. Teraz, oslobodil z obavy o nedostatočne chránených údajov, sa používatelia môžu sústrediť na to, čo je podstatné pre vás

Rýchlosťou Blesku!

Vybavená 40-gb / S Thunderbolt 3 rýchlosťou blesku rozhranie;

Čítanie a zápis rýchlosťou až 800 MB/s (test stave: 2 x Ssd v RAID 0). Viac Podporuje RAID

Na TD2 Thunderbolt 3 Plus pracuje s RAID 0, 1 a JBOD, ako aj v jedno diskové pole režimy pre všetky vaše aplikácie potreby.

To podporuje všetky dôležité obavy o bezpečnosť údajov, a to zaručuje, že váš skladovacia kapacita je využitá najefektívnejším spôsobom, ako je to možné Vytvoriť Najmúdrejší Priestoru

Vytvoriť SA kľúčovým prvkom Thunderbolt 3 je jeho pásma kapacita, ktorá bola zdvojnásobil od Thunderbolt 2.

V rovnakom čase, TD2 Thunderbolt 3 Plus výhody HD DP digitálne rozhranie a pár Thunderbolt 3 rozhraní.

Tým, daisy-zapojenie dvoch 4K zobrazí (alebo jeden 5K displeja) na TD2 Thunderbolt 3 Plus, užívatelia si môžu rozšíriť svoje priestoru v najmúdrejší a najvhodnejší spôsob, ako pre ich profesionálne potreby.

Navyše, pomocou Thunderbolt 3 pripojenia, používatelia môžu ešte moc kompatibilného prenosného počítača.martest Priestoru  • Package: Áno
  • Externé Rozhranie: USB
  • Prípad Materiál: Hliník
  • Podporuje Pevný Disk, Kapacita: 16TB
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 1.8"
  • Vnútorné Rozhranie: SATA
  • Názov Značky: TERRAMASTER
  • Číslo Modelu: D2-340

Axlhenna 66

2020-12-23

Very accurate company, very fast shipping and very good, with high quality product! I recommend this company!