Prihlásiť sa Registrovať

Produkt Detaily

Nastaviť pre kreativitu a záľuby Studený porcelán master iq2 f371 0
Nastaviť pre kreativitu a záľuby Studený porcelán master iq2 f371 1

Nastaviť pre kreativitu a záľuby Studený porcelán master iq2 f371

€8.23 €6.99

Štítky: jeseň žena, airplan model, chémia deti, studený porcelán, cre x, model lietadla, cooler master iphone, logo toyota iq, experi, full hd projektor.

Množstvo

SKU: t79668

Nastaviť pre kreativitu studený porcelán zahŕňa všetko, čo potrebujete na prípravu studených porcelánu, a to plastické hmoty na modelovanie, že nevyžaduje pečenie. Je to vynikajúci materiál pre vytvorenie rôznych remesiel. S cieľom vytvoriť z neho majstrovské diela umelecké modelovanie, nemusíte mať špeciálne zručnosti alebo odbornej prípravy. Aj pre modelovanie, môžete použiť formy z množiny dostať priestorové údaje

Sfarbenie. A pochopiť princípy modelovania údaje z Číny, použite krok-za-krokom návod. Tiež, môžete ľahko vyzdobiť prvky z studený porcelán akúkoľvek vec vo vašom dome, či je to obľúbený váza alebo starý šatník, slovom všetko, čo vaša fantázia je schopný. Výsledné údaje budú suché, vo vzduchu a stali silné a pevné, môžu byť natreté s lakmi. Sada obsahuje polymér base, výplň, stabilizátor, glycerín, lyžička, rukavice, farbivá, formy pre modelovanie, rukavice.  • Certifikácia: Čína certifikované (3C)
  • Názov Značky: MAJSTER IQ2
  • Tému: Hudba
  • Pôvod: RU(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Ф371
  • Vekové Rozpätie: Grownups

Lavanderkatz 018

2020-11-05

Porcelain own hands-a wonderful gift! You can make beautiful figures.